Omlouváme se, ale provoz poradny je z personálních důvodů, kdy by nebylo možné zachovat stávající kvalitu odpovědí ani dodržovat stanovené lhůty, ukončen.

Již zodpovězené dotazy, odkazy na vyhledávání odborníků a další informace zůstávají na webu dostupné, nový dotaz ale vložit nelze. Obrátit se můžete na jiné internetové poradny, které naleznete zde.

Děkujeme za pochopení.

Pravidla poradny

Děkujeme, že jste se rozhodli s důvěrou obrátit na naši poradnu. Internetová poradna FSS MU je bezplatná a anonymní. Z důvodu dostupnosti pro širokou veřejnost jsou otázky i odpovědi veřejné. Pracovníci se zavazují odpovídat na dotazy nejpozději do sedmi pracovních dnů. Poradna funguje na bázi dobrovolnictví a zakládáme si na vysoké kvalitě odpovědí. Z těchto důvodů je počet dotazů, který jsme schopni zodpovědět, omezen, a to na 5 dotazů týdně. Kapacita pro další týden se obnoví vždy v pátek v 0:01.

Pokud je Váš dotaz urgentní, můžete se obrátit na některou z linek důvěry. Využít můžete taktéž některé z dalších internetových poraden.

Obsah odpovědí před zveřejněním prochází intervizí a supervizí (posouzení v menším týmu pracovníků poradny, případně externím odborníkem). Poradna však nemůže nahradit osobní kontakt s psychologem, terapeutem, lékařem nebo jiným odborníkem.

DOPORUČENÍ KLIENTŮM
Při zadávání dotazu můžete zvolit upřesňující údaje jako je lokalita, věk, pohlaví, které nám pomohou lépe adresovat odpověď (např. v případě odkazu na další pomoc). Vaše jméno/přezdívka a věk budou zveřejněny. Můžete také zadat svoji e-mailovou adresu, na níž Vám bude odpověď také zaslána.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info