Pravidla poradny

Děkujeme, že jste se rozhodli s důvěrou obrátit na naši poradnu. Internetová poradna FSS MU je bezplatná a anonymní. Z důvodu dostupnosti pro širokou veřejnost jsou otázky i odpovědi veřejné. Pracovníci se zavazují odpovídat na dotazy nejpozději do sedmi pracovních dnů. Poradna funguje na bázi dobrovolnictví a zakládáme si na vysoké kvalitě odpovědí. Z těchto důvodů je počet dotazů, který jsme schopni zodpovědět, omezen, a to na 5 dotazů týdně. Kapacita pro další týden se obnoví vždy v pátek v 0:01.

Pokud je Váš dotaz urgentní, můžete se obrátit na některou z linek důvěry. Využít můžete taktéž některé z dalších internetových poraden.

Obsah odpovědí před zveřejněním prochází intervizí a supervizí (posouzení v menším týmu pracovníků poradny, případně externím odborníkem). Poradna však nemůže nahradit osobní kontakt s psychologem, terapeutem, lékařem nebo jiným odborníkem.

DOPORUČENÍ KLIENTŮM
Při zadávání dotazu můžete zvolit upřesňující údaje jako je lokalita, věk, pohlaví, které nám pomohou lépe adresovat odpověď (např. v případě odkazu na další pomoc). Vaše jméno/přezdívka a věk budou zveřejněny. Můžete také zadat svoji e-mailovou adresu, na níž Vám bude odpověď také zaslána.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info