Omlouváme se, ale provoz poradny je z personálních důvodů, kdy by nebylo možné zachovat stávající kvalitu odpovědí ani dodržovat stanovené lhůty, ukončen.

Již zodpovězené dotazy, odkazy na vyhledávání odborníků a další informace zůstávají na webu dostupné, nový dotaz ale vložit nelze. Obrátit se můžete na jiné internetové poradny, které naleznete zde.

Děkujeme za pochopení.

ROZCESTNÍKY PRO VYHLEDÁVÁNÍ ODBORNÍKŮ

Obecné rozcestníky odborníků

Asociace a registry

Terapie.cz

Kontakty na ověřené psychoterapeuty nabízející své služby online, po telefonu i osobně. vybrat si můžete podle zaměření, místa působení, ceny za sezení či sympatií. Nabízí i seznam odborníků nabízejících 12 sezení zdarma pro osoby, co si psychoterapii nemohou dovolit nebo pracují v první linii během koronavirové pandemie.

Terapie.cz

Známý lékař

Kromě kontaktů na lékaře obsahuje portál i řadu kontaktů na psychology či psychoterapeuty včetně referencí od jiných klientů, což může být užitečným zdrojem při rozhodování se, kterého odborníka kontaktovat.

Známý lékař

Najdi Pomoc

Portál Najdi Pomoc vám pomůže najít odborníka podle typu problému či zaměření (rodinné a manželské problémy, neurózy, psychosomatika, strachy a úzkosti, syndrom vyhoření, krizové situace, ….). Portál obsahuje kontakty na psychology, psychiatry, mediátory, kouče, psychologických poradce a terapeuty, fyzioterapeuty a dalších profesí.

Najdi Pomoc

Psychoweb

Český katalog psychologů, poradců, terapeutů, psychiatrů, koučů, znalců, mediátorů, diagnostiků, grafologů, supervizorů a personalistů. 

Psychoweb

Česká asociace pro psychoterapii (ČAP)

Seznam certifikovaných psychoterapeutů, vyhledání možné dle různých kritérií (typ psychoterapeutického výcviku, jazyka, adresy i bezbariérovosti).

Seznam ČAP

Česká psychoterapeutická společnost (ČPTS)

Adresář odborníků, kteří mohou poskytovat psychoterapii ambulantně ve zdravotnictví.

Seznam ČPTS

Psychoterapie - Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb

Seznam psychologů i psychoterapeutů, kteří mají smlouvy se zdravotními pojišťovnami a mohou tedy své služby klientům poskytovat bezplatně. Seznam nemusí být kompletní a není vždy plně aktualizován.

Odborníci se smlouvami se ZP

Registr poskytovatelů sociálních služeb

Kontakty na různé neziskové organizace či státní zařízení pomáhající lidem v nouzi nebo osobám se znevýhodněním (zdravotním, psychickým, sociálním…).

Registr sociálních služeb

Další mapy pomoci

Nevypusť duši

Seznam dostupných sociálně-zdravotních služeb pro podporu lidí s duševními obtížemi.

Nevypusť duši

Nepanikař - mapa pomoci

Aplikace první pomoci při psychických obtížích Nepanikař vytvořila mapu kontaktů na psychology, psychiatry, dětské psychology, krizových center, linek podpory i chatového poradenství dostupnou na jejich webu i přes aplikaci v mobilu, která je zdarma.

Nepanikař

Mapotic - přehledné hledání přes mapu

Mapa pomoci pro děti v ohrožení (domácí násilí, nepříznivé sociální podmínky, psychické potíže...) po celé ČR. Mapa usnadňuje orientaci v možnostech odborné pomoci a umožňuje nalézt organizaci, která je specializovaná na problematiku, se kterou se dítě nebo rodina potýkají.

Pro ohrožené děti

Mapa pomoci dětem i dospělým s Poruchami autistického spektra a jejich rodinám. Jsou zde kontakty na neziskové organizace, poskytovatele sociálních, zdravotnických a vzdělávacích služeb.

Pomoc pro lidi s PAS

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info